WYGRANA Z Ogień Sękowa!!!

W niedziele 1 drużyna nie chciała być gorsza od juniorów i również wygrała 6:1 z LKS Ogień Sękowa. Mecz był bardzo ciekawy. Gospodarze od początku go kontrolowali umiejętnie rozbijając ataki rywala, tu duża zasługa szczelnej obrony oraz świetnej dyspozycji bramkarzy. Następnie piłka kierowana była do zawodników ofensywnych którzy sali popłoch w szeregach przeciwnika. Różnoraki repertuar zagrań pozwolił na stworzenie dużej ilości sytuacji pod bramkowych z czego 6 zostało wykorzystanych. Brawa należą się każdemu zawodnikowi i każdej formacji za świetne odrobinie zadań taktycznych. A także za spokój i nie danie się sprowokować przez zawodników z Sękowej. Oby tak dalej....nasza seria trwa i mamy nadzieję że nie zakończy się na potyczce z liderem. Ale żeby tak było wszyscy musimy znów się zjednoczyć, zmobilizować i pokazać swoją zespołowa siłę w następną niedziele w Bobowej.