Remis w Bobowej!!

Pierwsza drużyna pojechała do lidera z Bobowej i zremisowała w bardzo dobrym stylu 0:0. Patrząc przez pryzmat nie udanego początku rozgrywek i wyjścia z kryzysu remis pewnie wzieli byśmy w ciemno. Jednak patrząc juz typowo na to spotkanie zecydowanie byliśmy lepsi i zasłużyliśmy na wygraną jednak gospodarzą sprzyjała całą fura szczęścia a piłka po naszych strzałach lądowała na poprzeczce,słupkach, bocznych siatkach lub wybijał ja obrońca z lini. Taki urok piłki nożnej ale sama gra napawa dużym optymizmem a skuteczność napewno wróci już w następnym meczu. Dziękuję Panowie za walkę,zaangażowanie, włożone siły i serce oraz za frekwencje. Jestem z was dumny choć nie dosyt zostaje. Na plus zdecydowanie czyste konto i tylko jedna żółta kartka. Dobra passa trwa nadal i oby tak do końca sezonu.