Zasłużona wygrana z Białą Brunary!!!

Pierwsza drużyna pojechała do Śnietnicy by powalczyć o zwycięstwo w derbowym meczu z Białą Brunary. Po ciężkim i bardzo siłowym meczu zasłużenie wygrała 3:0. Pierwsza połowa to dużo walki, nerwowości i sprawdzenie sił zakończona bezbramkowym remisem przy naszych 2 bardzo klarowny sytuacjach. 2 odsłona to zdecydowanie lepsza gra gości. Widac bylo przewage w kulturze gry a takze w wyszkoleniu technicznym zawodników. Duże fragmenty kontroli sytuacji na boisku, duża waleczność i pewność siebie oraz świetnie gra w obronie poparta zabójczymi kontami po których padły 2 gole ( M. Skalski i K. Michalik ). A worek otworzył pięknym uderzeniem z rzutu wolnego D. Pyrdoł. To dało nam zwyciestwo i kolejne 3 pkt w tabeli. Gospodarze ograniczyli się do fauli i gry długimi podaniami które kończyły się na naszej obronie i bramkarzu. Gratulacje Panowie. Dziękujemy wszystkim którzy dziś byli i dołożyli cegiełkę do tego ważnego zwycięstwa. Przed Wami kolejny mecz tym razem u siebie z LKS Wójtowa. Bądźcie wszyscy razem w drodze po kolejne zwycięstwo!!!!!!