Kolejna wygrana z KS Ropa!!!

W niedziele 1 drużyna uskrzydlona zeszło tygodniowym zwycięstwem nad Moszczanką pojechała na ciężki teren do Ropy by sprawdzić czy powoli wychodzi z kryzysu. Zwyciestwo 2:0 zdecydowanie pokazuje że drużyna staje na równe,silne nogi które gotowe są do kolejnego skoku w tabeli. Wygrana jak najbardziej zasłużona i pewna aczkolwiek skromna bo mogło być tych bramek przynajmniej 1 lub 2 więcej. Jednak nie rozmiar a styl zwycięstwa jest tu bardzo ważny. Kreatywność i waleczność. Determinacja i koncentracja. Asekuracja i współpraca były kluczem do zwycięstwa. Gratulacje Panowie!
Wraca radość z gry i coraz większą wiara w siebie i zespół co będzie ważne w kolejnych meczach. W następnej kolejce gramy bardzo ważny mecz z Sękową. Mecz o kolejne zwycięstwo, 3 pkt i skok w tabeli.