Zwycięstwo z Białą Brunary !!!

Inauguracja rundy rewanżowej już za nami. Na ciężkim boisku nie wygodnego przeciwnika w meczu derbowym potwierdziliśmy ze praca wykonana w okresie przygotowawczym nie poszła na marne i pewnie wygraliśmy dziś z Białą Brunary 5:1. Cieszy wynik ale również postawa i zaangażowanie zawodników. Miło jest mieć do dyspozycji aż 21 zawodników. Chciałbym by było tak co niedzielę. Niestety nie wszyscy zagrali,takie są przepisy. Runda jest długa i każdy dostanie swoją szansę. Potrzebna jest cierpliwość. Myślę że atmosfera jest bardzo dobra czego dowodem jest tak wysoka frekwencja. Dziękuję Panowie że dziś byliście. Bądźmy tez razem na kolejnych meczach bo tylko tak zbudujemy silna drużynę, która osiągnie zamierzony cel jakim jest mistrzostwo.