Wygrana z LKS Wójtowa !!!

Kanonadę goli na zakończenie bardzo dobrego sezonu w A klasie gorlicko - sądeckiej zafundowali kibicom zawodnicy 1 drużyny którzy w pięknym stylu wygrali z LKS Wójtowa 10:2! Skuteczność, walka, zaangażowanie, serce, spokój oraz płynna gra były decydujące w tym starciu które umocniło nas na 2 miejscu w lidze. Mistrzostwo było bardzo blisko jednak nie unikneliśmy błędów, braku koncentracji oraz kontuzji które w sumie z brakiem piłkarskiego szczęścia przekreśliły nasze szanse na 1 miejsce. Mieliśmy wzloty i upadki ktore zrobily z nas prawdziwą drużyne. Na pewno wiemy gdzie popełniliśmy błędy i co trzeba zrobić by w następnym sezonie znów walczyć o najwyższe cele jakim jest mistrzostwo i awans. Zrobimy wszystko by je zdobyć :) Uda nam się to tylko jeśli wszyscy razem zjednoczyć siły i obierzemy wspólny cel :) Dziękuję wam Panowie za ten świetny sezon. Praca z wami to na przyjemność. Wierze ze w następnym sezonie będziemy jeszcze lepiej i więcej pracować w drodze na szczyt :)