Porażka z LKS Zagórzany.

Trzecia kolejka już za nami... niestety nie wróciliśmy z Zagórzan w najlepszych nastrojach... pomimo bardzo dobrej drugiej połowy nie udało nam się odrobić strat z 1 pierwszej bardzo nie udanej dla nas odsłony i musieliśmy uznać wyższość przeciwnika który wygrał 3:2. Z perspektywy całego meczu remis byłby jak najbardziej sprawiedliwy ale piłka nożna nie zawsze jest sprawiedliwa....co do do meczu to w 1 części daliśmy sobie narzucić styl gry przeciwnika ( gra w powietrzu, zamiast po ziemi), byliśmy za mało zaangażowani, waleczni, agresywni, nie stworzyliśmy sobie żadnej klarowne sytuacji tracąc przy tym 2 bramki. 2 połowa to już zdecydowanie zespół który walczy,jest kreatywny, narzuca swój styl gry, gra piłka po ziemi, a tworzone akcje są szybkie i groźne czego wynikiem były 2 strzelone bramki i kilka sytuacji po których piłka niestety lądował na poprzeczce. Brakło nam czasu na wyrównanie ale zdecydowanie 2 połowa napawa optymizmem przed meczem z Orłem Wojnarowa.