0:5.... mało ;)

XII kolejka już za nami. Skoncentrowani i pewni siebie drużyna Uścia pojechała do Mogilna z założeniem zagrania dobrych zawodów i przywiezienia kolejnych 3 punktów. Wszystkie Wasze cele zostały w pełni zrealizowane. Wygrana 5:0 jest jak najbardziej zasłużona i bez dyskusyjna. Od pierwszych sekund drużyna Uścia narzuciła swój styl gry czego nagrodą była bramka strzelona przez Kamila Kopka już w 40 sekundzie spotkania po bardzo ładnej akcji. Kamil Kopek zresztą był dziś katem Wichra strzelając im w sumie 4 bramki. Kolejne minuty przyniosły już pełna dominację i kontrole sytuacji na placu boju. Gratulacje Panowie. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za obecność i ogromne zaangażowanie w dzisiejszy mecz. Taktycznie wykonali wszystko co sobie założyli. Wasza seria meczy bez porażki trwa nadal i mamy nadzieje ze będzie trwała jak najdłużej . Na pewno widoczna jest stabilizacja w obronie i kolejny mecz bez straty bramki oraz kreatywność w ataku co pozwala tworzyć dużą ilość akcji ofensywnych. Przed Wami ostatnia kolejka tej rundy i mecz z Nafta u siebie. Zakończcie tą rundę zwycięstwem by w dobrych humorach świętować i przygotowywać się do rundy rewanżowej.